تعمیرات سرفیس

تعمیرات سرفیس

تعمیرات تخصصی مایکروسافت سرفیس

سرفیس‌ها شامل انواع تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر هستند که غالب شهرت و محبوبیت آن‌ها برای سری تبلت‌های سرفیس است. تبلت‌های سرفیس دارای کیفیت بالا در طراحی، ساخت و تکنولوژی مایکروسافت هستند. سرفیس‌ها از ابتدای حضور در بازار تاکنون به عنوان یک محصول پرفروش و محبوب، جایگاه خود را حفظ کرده اند.

سرفیس‌ها علیرغم کیفیت و طول عمر بالائی که دارند، مانند هر وسیله دیجیتالی دیگری گاهی نیاز به تعمیر خواهند داشت.

با توجه به قیمت بالای سرفیس‌ها، در اکثر موارد خرابی، هزینه تعمیر به نسبت قیمت دستگاه، بسیار ناچیز است. کاربر می‌تواند با هزینه‌ای بسیار کمتر از قیمت دستگاه، اقدام به تعمیر نموده و همچنان از سرفیس خود استفاده کند.

تعمیرات انواع سرفیس و حتی یک باز و بست ساده به منظور تعویض باطری، یک کار تخصصی و حساس است. ظرافت‌ها و حساسیت‌هایی در تعمیر سرفیس وجود دارد که این امر را با تعمیر سایر تجهیزات مشابه کاملا متفاوت می‌کند. اهمیت به این جزئیات در تعمیر سرفیس‌ها تاثیر بسیار زیادی در کیفیت و نتیجه نهائی تعمیر دستگاه شما خواهد شد.

IFIXIT، بزرگترین سایت در زمینه آموزش تعمیرات تجهیزات دیجیتالی است. این سایت آموزش متدهای جدید تعمیراتی زیادی بصورت رایگان ارائه کرده است. در صورت خرابی سرفیس شما، پیشنهاد ما استفاده از مشاوره‌های رایگان ما و دریافت خدمات معتبر است. اگر به هر دلیلی تصمیم دارید خودتان اقدام به تعمیر سرفیس نمائید، لطفا و حتما ابتدا از این آموزش‌ها استفاده کنید.

تمام تلاش ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ تلیا سرویس برای این هست که حس خوب اطمینان را تجربه کنید. بسیار علاقه‌مندیم تا خرسندی شما را در استفاده دوباره از تجهیزات تعمیر شده شاهد باشیم.

خدمات قابل ارائه در واحد تعمیرات سرفیس تلیا سرویس

برخی از موارد خرابی سرفیس که باعث بیشترین آمار  مراجعه کاربران آن به تعمیرگاه می شوند به شرح زیر هستند:

  • تعمیر برد و مدار پاور سرفیس
  • تعویض تاچ و صفحه نمایش سرفیس

به جرات، خرابی تاچ و ال سی دی سرفیس، رایج ترین علت خرابی سرفیس ها است. در بسیاری از موارد دلایل این خرابی شامل: ضربه خوردن، افتادن سرفیس از ارتفاع و ریختن مایعات بر روی دستگاه بوده است.

  • تعویض فلت، دوربین و اسپیکر سرفیس
  • تعویض کیبورد سرفیس
  • تعمیر قلم سرفیس
  • رفع ایراد سیستم خنک کننده و هیت سینک
  • تعمیر / تعویض شارژر سرفیس

خرابی شارژر، یکی از خرابی های رایج سرفیس ها است. معمولا به دلیل کاربری غلط مانند حمل غلط شارژر، سیم شارژر تحت فشار قرار گرفته و قطع ‌شود. می توانید در این موارد نسبت به تعمیر شارژر خود اقدام نمائید. البته  اولویت ما بر تهیه شارژر اصلی سرفیس همراه با ضمانت است. در صورت تصمیم به تعمیر شارژر یا تهیه شارژر اصلی سرفیس می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمائید.

  • تعمیر / تعویض باطری سرفیس

باطری سالم و اصلی نقش بسیار تعیین کننده ای در کارکرد و سلامت دستگاه سرفیس دارد. دانستن اصول نگهداری صحیح باتری و شیوه صحیح شارژ نیز از تاثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر باتری سرفیس خواهد داشت. برای تهیه باتری های اصلی سرفیس همراه با ضمانت تعویض می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

  • نصب سیستم عامل و خدمات نرم افزاری

گاهی اوقات ایرادهایی در سرفیس بوجود می آید که کاربر گمان به سخت افزاری بودن ایراد دارد. بطور مثال گاهی کاربر تصور می کند که تاچ سرفیس ایراد پیدا کرده ولی مشکل با تنظیمات نرم افزاری برطرف خواهد شد. تشخیص و شناسائی این قبیل مشکلات معمولا با تجربه و دانش کافی بدست می آید.

خدمات نرم افزاری سرفیس شامل: نصب یا بروزرسانی سیستم عامل، نصب برنامه های کاربردی، کالیبره کردن دستگاه و …

  • بازیابی اطلاعات بصورت نرم افزاری

مدل های قابل پذیرش در واحد تعمیرات

در صورتیکه به هر دلیلی در مورد لپ تاپ خود نیاز به مشورت دارید قبل از هر اقدامی ،

                    لطفا و حتما از خدمات مشاوره فنی رایگان کارشناسان ما در تلیا سرویس استفاده کنید.

 

     تلفن تماس   88515083                                 واتس آپ   09034091360